15.02.2021

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Шановні учасники бойових дійвоїни-інтернаціоналісти, родини загиблих воїнів! 

Щиро вітаємо Вас із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні ми віддаємо глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших “гарячих”  точках.  Саме в цей день, 15 лютого, 32 роки тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація, в якій брали участь й мешканці Саратського району.

За офіційними даними, 160375 військовослужбовців — вихідців з України були учасниками цієї війни, 3360 — загинули, 72 — пропали безвісти, 3560 — стали інвалідами. Тому Указом Президента України №180/2004 від 11 лютого 2004 року встановлено  відзначати 15 лютого як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дякуємо вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм. Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров'я, родинного тепла, добробуту і мирного неба над головою!

Ви, як ніхто знаєте справжню ціну війни та миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі в наші дні. 

Шана всім воїнам-інтернаціоналістам, світла пам'ять загиблим героям!