Про проведення інвентаризації земель

 

Про проведення інвентаризації земель

З метою виконання бюджетної програми КПКВК 28030030 «Проведення земельної реформи» у 2013 році будуть проводитися роботи з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності за кошти Державного бюджету України.
Замовниками даних робіт є територіальні органи Держземагентства у Одеській області.
Порядок проведення інвентаризації земель затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 513, який установлює вимоги до проведення інвентаризації земель під час здійснення землеустрою та складення за її результатами технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.
Згідно з п. 2 цього Порядку інвентаризація земель проводиться з метою:
- забезпечення ведення Державного земельного кадастру, здійснення контролю за використанням і охороною земель;
- визначення якісного стану земельних ділянок, їх меж, розміру, складу угідь;
- узгодження даних, отриманих у результаті проведення інвентаризації земель, з інформацією, що міститься у документах, які посвідчують право на земельну ділянку, та у Державному земельному кадастрі;
- прийняття за результатами інвентаризації земель Кабінетом Міністрів України, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування відповідних рішень;
- здійснення землеустрою.
Розпорядженням голови Саратської районної державної адміністрації від 22 липня 2013 р. № 283/А-2013 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності на території Саратського району Одеської області (за межами населених пунктів)» даний вид робіт буде проводиться по слідуючим сільським радам: Сергіївська, Кривобалківська, Мирнопільська, Михайлівська, Світлодолинська на орієнтовній площі 866,7825 га.