Оголошення про затвердження та введення в дію нормативної грошової оцінки земель села Великорибальське Ярославської сільської ради Саратського району Одеської області

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ САРАТСЬКИЙ РАЙОН

ЯРОСЛАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Великорибальське на території Ярославської сільської ради Саратського району Одеської області

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного Кодексу України, Податкового кодексу України, з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчуження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно – оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Великорибальське, Ярославської сільської ради Саратського району Одеської області, розроблену Одеською регіональною філією державного підприємства «Центр державного земельного кадастру», керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ярославська сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Великорибальське, Ярославської сільської ради Саратського району Одеської області (додається).
  2. Ввести в дію результати нормативної грошової оцінки земель села Великорибальське, що затвердженні пунктом 1 цього рішення з 1 січня 2014року.
  3. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки , припинити дію нормативної грошової оцінки земель села Великорибальське, розроблену у 2007році приватним підприємством «Інститут досліджень ринку та оцінки», та затверджену рішенням сесії Ярославської сільської ради від 14.12.2007року №118.
  4. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки провести згідно з чинним законодавством перерахування орендної плати та внести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ „Орендна плата” за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.
  5. Надати відділу Держземагентства у Саратському районі відомості щодо нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Великорибальське.
  6. Довести до відома Саратської районної податкової інспекції відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель села Великорибальське.
  7. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Великорибальське.
  8. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель села Великорибальське.
  9. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.
  10. Контроль за виконанням покласти на постійно діючу комісію з земельних питань.

Ярославський сільський голова Ю.В. Вирлан
18.06.2013року
№218-30-
VІ