Зустріч роботодавця з безробітними

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди .

 18 серпня  2016 року Саратським районним центром зайнятості було проведено презентацію роботодавця – ТОВ «ТАІС-ДІСТРИБЬЮШН», що займається перевезенням товарів. В заході взяло участь 10 безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Провідний бухгалтер центру зайнятості Гладченко Інна Петрівна поінформувала про стан, основні тенденції та процеси на районному ринку праці в сучасних умовах. Також вона розповіла про   тісне співробітництво з цим роботодавцем,  щодо працевлаштування працівників в це підприємство на роботу.

В рамках заходу представник роботодавця ТОВ «ТАІС-ДІСТРИБЬЮШЕН» Вололовцев С.В. поінформував шукачів роботи про специфіку діяльності підприємства, перспективи його розвитку, умови праці та рівень заробітної плати, соціальні гарантії для працівників, професії  та посади, в яких виникла потреба. Після завершення свого виступу роботодавець  запросив присутніх на екскурсію по підприємству для більш детального ознайомлення з умовами праці та запропонував вільні робочі місця.