Я і моя професія в майбутньому

         Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях продовження роду людського і  здійснення  мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свою родину та рідний край.

У цей день повсюди проводяться різні розважальні заходи для дітей. Кожна дитина має право зростати здоровою і сильною, бути освіченою і захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Працівники Саратської районної філії Одеського облавного центру зайнятості долучились до святкування  та разом з дітьми взяли участь у створенні малюнків на асфальті «Я і моя професія в майбутньому». Діти малювали не тільки свою майбутню професію, а й виражали в малюнках свою індивідуальність.

Діти отримали гарні емоції, веселі розваги. Організаторами  свята та працівниками центру зайнятості було  вручено  найактивнішим дітям солодощі та  призи.