«Професія моеї мрії»

Правильний вибір професії – один з найважливіших кроків у житті молодої людини. Він зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості і суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

8 вересня 2016 року в СаратськІй ЗОШ 1-3 ступені гімназіі, провідним фахівцем Саратського РЦЗ Стариш В.В був. проведений профінформаційний груповий захід «Професія моеї мрії». Який  організований з метою розширення уявлення дітей про світ професій, ознайомлення старшекласників з формулою правильного вибору майбутньої професії, активізації розуміння особливих характеристик кожної професії, розвитку логічного мислення, пам’яті та уваги.

Участь у заході прийняли 60 осіб. Захід був поділений на дві частини. Спочатку був проведений профорієнтаційний урок, в процесі якого фахівець центру зайнятості ознайомила дітей з послугами, які надає районний центр зайнятості , акцентували увагу школярів на можливості здобути професію за сприяння служби зайнятості. Детально розглянули формулу “Хочу-Можу-Треба”, правила вибору професії та основні помилки у виборі професії. Ознайомили учнів з ситуацію, яка склалася на ринку праці України . Школярі з великою цікавістю вивчали   матеріали з описом професій.

Друга частина заходу була посвячена творчому підході до вибора  професії мріі. Хлопці та дівчата, за допомогою ручок  та олівців, виразили на папері свої дитячі мрії про майбутню професію. Школярі зобразили себе продавцями, швачками, водіями, мулярами, пекарями, офіціантами, будівельниками, садівниками.