Продовжуємо знайомство з підприємствами

У рамках прес-туру підприємствами Саратського району директор Саратської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Ольга Осипенко відвідала сільськогосподарський виробничий кооператив «Родина» - одне з найбільших підприємств району.

Підприємство було організоване в квітні 1996 року, займає площу понад 5 тис. га землі.

На цій площі вирощують зернові і технічні культури, виноград та розводять велику рогату худобу.

В фермерському господарстві працюють 277 працівників. СВК «Родина» веде тісну співпрацю з Саратською районною філією Одеського обласного центру зайнятості. За 2019 рік було працевлаштовано 29 осіб.

Екскурсію провів керівник Віталій Мандриченко. Із почуттям дбайливого господаря він розповів про своє господарство. Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що ця людина на своєму місці. Бо про кожен об’єкт господарювання він розповідав, як про живий організм. Нам було представлено нещодавно придбану техніку, про яку Віталій Єфимович із захопленням може розповідати годинами. Ми побували на зерносховищі, в хлібопекарні, відвідали млин, спостерігали за достигаючими зерновими і всюди бачили гарне ставлення до працівників, що є дуже важливим у роботі підприємства.     

Підприємство приваблює людей офіційним працевлаштуванням, достойною заробітною платою.

Саратська районна філія Одеського обласного центру зайнятості вдячна керівництву СВК «Родина» за можливість познайомитися з діяльністю підприємства. Ми маємо надію, що з таким дбайливим господарем  це підприємство буде одним із найкращих у регіоні.