Подорож у світ професій

        "Як вибрати майбутню професію?" – рано чи пізно таке питання постає перед кожною людиною.

       Вибір професії – це надзвичайно велика відповідальність. І тут найважливіше – не схибити. У зв’язку з цим у дитячому таборі «Сонячний»   провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Саратської районної філії Одеського ОЦЗ  проведено креативний та захоплюючий профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій».

У заході взяли участь 78 юних відпочивальників  8-9  класів та 2 педпрацівники.

        Мета зустрічі - розширення поінформованості дітей про світ професій; надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні через інтерактивні пізнавально-розважальні форми; сприяння розвитку у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність, як основи професійного самовизначення.  Учасники заходу брали активну участь у вікторині, виконували інтерактивні вправи про світ професій. Дітям було цікаво презентувати професії та розповідати про сферу зайнятості своїх батьків.

         У ході заходу учасники ознайомилися із поетапними кроками щодо правильного вибору професії та професійного самовизначення, важливості усвідомленого вибору професії, яка б відповідала їхнім інтересам та здібностям.

Захід пройшов у веселій, дружній атмосфері та залишив незабутні враження.           

         У ході проведення таких заходів служба зайнятості допомагає молодому поколінню зорієнтуватися у виборі професії.