«Кейс-менеджмент в сфері зайнятості населення»

2 лютого 2018 року в приміщенні Саратської районної філії Одеського обласного центру зайнятості відбулася зустріч з соціальними партнерами на тему «Кейс-менеджмент в сфері зайнятості населення». На зустріч були запрошенні соціальні партнери: начальник управління соціального захисту населення Саратської РДА Тетяна Голубчик, директор Саратського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Оксана Граматік, начальник служби у справах дітей Світлана Ковальчук , начальник районного сектору  з питань пробації Зінаїда Петкович.

Перед учасниками круглого столу виступила заступник директора Марина Кравченко, яка ознайомила присутніх з  методикою профілювання безробітних та соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці уразливими на ринку праці категоріями населення за підходом кейс – менеджмент. В ході обговорення нових методів та підходів був вироблений план спільних дій при розв’язанні складних життєвих обставин безробітної особи та порядок обміну інформацією. Було запропоновано розробити та підписати спільні угоди.

 Завершуючи зустріч директор Ольга Осипенко наголосила, що успішність роботи кейс - менеджера напряму залежить від наявних послуг, налагодженої взаємодії та співпраці між різними надавачами соціальних послуг.