Профінформаційний груповий захід, «Мир професій»

Успіх людини на ринку праці залежить від вибору нею професії, яка розкриває для кожного з нас шляхи самовдосконалення, надає можливість всебічного розвитку та сприяє здійсненню життєвих планів та місця роботи. Вибір місця роботи - є одним з найважливіших рішень у житті людини. Щоб не помилитися при виборі майбутньої професії, відповісти на власне запитання «Ким я хочу бути?», ми радимося з батьками, знайомими, друзями, вчителями. Не залишається без відповідної уваги і районний центр зайнятості фахівці якого надають кваліфіковану допомогу в розв’язанні цього питання.

 З метою посиленнюя мотивації серед випускників шкіл щодо отримання першої робітничої професії та у працевлаштуванні молоді району, інформування молоді про стан ринку праці, підвищення престижу робітничих професій, формування вірних підходів до вибору професії,  7 вересня 2016 року, провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг, Стариш В.В.  був проведений профінформаційний груповий захід, «Мир професій», для учнів 9 – 11 класів Новоселівської  загальноосвітньої школи 1-3 ст., у заході прийняли участь 43 особи.

В процесі спілкування учні мали можливість ознайомитися з актуальними професіями на ринку праці району, послугами, що надаються фахівцями районного центру зайнятості, розширили уявлення про процес вибору професії та його головні складові, а саме: об’єктивне оцінювання себе як особистість (інтереси, нахили, здібності, професійно необхідні якості та їх рівень розвитку). Бажаючі, отримали індивідуальні консультації щодо професійного самовизначення, розвитку здібностей та навичок, пройшли тестування на визначення професійної спрямованості.

Кожна людина є будівником своєї долі. Тому до майбутнього потрібно відноситись з оптимізмом, підходити виважено. Адже з кожним із нас стається те, чого ми очікуємо!