27.02.2014

СНІД

 

СНІД

СНІДу – «Ні» - ми разом скажемо усі,

І чекаємо на підтримку звідусіль.

Якщо знати і виконувати все,

Щоб не захворіти,

То не буде ані горя, ні біди,

І забуде нас хвороба назавжди,

Тільки б захотіли!

 

Історія знає чимало випадків, коли страшні епідемії чуми, віспи, холери спустошували країни і навіть окремі континенти земної кулі, але людство вистояло, хоча і дорогою ціною. 

Щорічно 1–го грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Відзначення цього Дня започатковане з 1988 року, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

З метою підвищення інформованості громадськості про зменшення поширеності ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ, формування позитивного ставлення до здорового способу життя та до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, інспектори кримінально – виконавчої інспекції Саратського району – З. А. Петкович та А.Г. Могорян спільно з бібліотекарем ЦРБ І. А. Подуст провели тематичну зустріч «Про СНІД забувати не слід» з переглядом короткометражного фільму «За майбутнє без СНІДу – обери життя!».

На зустріч були запрошені фахівець райСЕС О.О.Квітченко, лікар - нарколог Саратської ЦРЛ - О. М. Потицький та лікар – інфекціоніст вищої категорії - Є. В. Нагнойний, які виступили перед аудиторією осіб, які перебувають на обліку КВІ Саратського району акцентувавши увагу присутніх, що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю. Присутнім повідомили про служби профілактики ВІЛ-інфекції.

 Пам’ятайте: єдина людина, що може вберегти Вас від СНІДу - це Ви самі! Якщо вас хвилюють проблеми СНІДу, за консультацією Ви можете звернутися в поліклініку за місцем проживання, а також за телефоном (048-48)-2-31-38 - анонімність гарантується законом.

Присутні були ознайомленні з літературою на книжковій виставці «Любов романтична, а хвороба – ні!». Пропагуючи здоровий спосіб життя,

 

Життя мов райдуга – яскрава й радісна,

Ти СНІДу «Ні» скажи, здоровим будь завжди!

Красу свою душі, цінуй та бережи

І хай ваше життя сяє всіма кольорами яскравої райдуги!