27.02.2014

"Народний бюджет" в дії. В Саратській ЦРЛ для зручності інвалідів та важкохворих збудовано пандус

 

В Саратській ЦРЛ

для зручності інвалідів та важкохворих збудовано пандус

 

15 травня 2013 року на базі КЗ «Саратська центральна районна лікарня»  відбулося урочисте відкриття  пандусу біля будівлі терапевтичного відділення. У заході взяли участь  директор Департаменту соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації Маркевич І.В.,  помічник керівника фракції Партії регіонів в Одеській обласній раді Волкова В.Я. Константинопольська Л.О., голова Саратської районної державної адміністрації Коритний А.С., голова Саратської районної ради Чемерис В.С., головний лікар КЗ «Саратська центральна районна лікарня» Черешньовський В.П., медичні працівники Саратської ЦРЛ, представники ЗМІ.

Об єкт побудований за рахунок коштів обласного бюджету та позабюджетні кошти в рамках соціально-економічної програми «Народний бюджет», ініційованої головою Одеської обласної державної адміністрації Е.Л. Матвійчуком. Відкриття пандусу забезпечуватиме зручний   доступ хворих, які самостійно не можуть пересуватися,  до приміщення  терапії,  зокрема до облаштованих минулого року в рамках програми «Народний бюджет» палат для  ветеранів війни та інвалідів,  та  значно полегшить роботу медичних працівників з важкохворими пацієнтами.

Під час зустрічі Маркевич І.В. розповіла медикам про соціальні ініціативи Президента України Януковича В.Ф. у сфері охорони здоров’я  та можливості безкоштовного отримання засобів для реабілітації на вибір  для ветеранів війни та  інвалідів.

В ході спілкування мова також йшла про особливості реформування си c теми охорони здоров’я. Як зазначив голова Саратської райдержадміністрації Коритний А.С., реформа, яка вже розпочалася і триватиме до 2020 року, передбачає створення мережі екстреної та первинної медичної допомоги, створення нових робочих місць для медпрацівників та забезпечення якісного і доступного медичного обслуговування населення.