Результати роботи Держфінінспекції в Одеській області за січень-вересень 2014 року

«Держфінінспекція в Одеській області у січні-вересні 2014 року забезпечили відшкодування втрат на майже 57,6 млн гривень

Протягом січня – вересня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 57,6 млн грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло 32,8 млн грн. Відшкодовано і поновлено нецільових, незаконних витрат і недостач ресурсів на суму 24,8 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 282 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 80 досудових розслідувань.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 319 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Також за поданням інспекції у 59 випадках зменшено бюджетні асигнування на суму понад 2,2 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 774 посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності, 347 – до дисциплінарної та матеріальної, 48 осіб звільнено із займаних посад».

 

Начальник

Білгород-Дністровської об’єднаної

державної фінансової інспекції                                                  С.І.Котелевський