Результати роботи Білгород-Дністровської об’єднаної державної фінансової інспекції за січень-вересень 2014 року

Протягом січня-вересня 2014 року проведено ревізій фінансово-господарської діяльності на 93 об’єктах.

Ревізіями виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 13 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму 3987,93 тис. грн., в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 1737,26 тис. грн., нецільових витрат – 253,78 тис. грн., незаконних витрат – 1744,59 тис. грн. та недостач ресурсів – 252,30 тис. гривень.

В межах прав і наданих повноважень вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-вересня 2014 року забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 2023,57 тис. грн., в тому числі: незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 1478,01 тис. грн., недоотримання фінансових ресурсів на суму 333,89 тис. гривень .

Стягнуто податковими органами в дохід бюджету за матеріалами проведених контрольних заходів 0,91 тис. гривень.

З метою належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано 10 ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато 12 досудових розслідувань, в т. ч. за інформаціями про результати ревізій, проведених за власною ініціативою та зверненнями правоохоронних органів - 3.

Протягом січня-вересня 2014 року перед органами прокуратури, об'єктами контролю або його органом управління, іншими державними органами ініційовано подання 11 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Направлено 6 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто 60-ть посадових осіб на загальну суму 11,44 тис. грн. та за ст. 164-12 КУпАП - 7 осіб на суму 6,63 тис. гривень.

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України до порушників фінансово-бюджетної дисципліни в 60 випадках застосовано фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 21 інформацію та забезпечено прийняття ними 15 управлінських рішень, відповідно до яких 18 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 7 - до матеріальної та 3 – звільнено із займаних посад».

 

Начальник

Білгород-Дністровської об’єднаної

державної фінансової інспекції                                                  С.І.Котелевський