Не хочеш годувати чуже військо – підтримуй своє

     Сьогодні в країні поширюється патріотична підтримка Збройних Сил України, що проявляється як у кількості добровольців поповнити лави захисників Вітчизни, так і в добровільному збиранні коштів. Підтримати та надати фінансову допомогу Збройним Силам України одностайно вирішили працівники Держфінінспекції в Одеській області під керівництвом начальника Сергія Конєва.

     Ініціаторами доброї справи стали Держфінінспекція України та Об’єднаний профспілковий комітет працівників органів Державної фінансової інспекції України, які запропонували колегам по всій Україні перерахувати одноденний заробіток нашим військовим.

     «Військові дії та операція АТО на Сході продовжуються, – сказав Сергій Іванович, звернувшись до працівників Інспекції. – У цей складний для Держави час дуже непокоїть стан оснащеності та обороноздатності української армії. Сьогодні нашим військовослужбовцям і справді потрібна всенародна допомога та реальна підтримка. Ніхто нікого не зобов’язує, це добра  воля кожного з нас, адже допомога потрібна терміново. Це буде нашим посильним внеском у спільну справу заради захисту та об’єднання нашої країни».

     Одеські ревізори прийняли одноголосне рішення перерахувати одноденний заробіток на матеріально-технічне і медичне забезпечення Збройних Сил України.

    Для надання адресної допомоги українським військовослужбовцям в Держфінінспекції створюється фонд «Держфінінспекція – Армії». І всі трудові колективи Служби візьмуть участь у цій акції.

     У квітні поточного року працівники Держфінінспекції України вже брали участь у перерахуванні свого одноденного заробітку на допомогу Збройним Силам України – того разу близько 500 тис. гривень було направлено на рахунок Міноборони.  

 

 

Начальник

Білгород-Дністровської об’єднаної

державної фінансової інспекції                                                  С.І.Котелевський