Зміни до Конституції України обговорили в Саратському міжрайонному управлінні Головного управління Держсанепідслужби

18 липня поточного року в Саратському міжрайонному управлінні Головного управління Держсанепідслужби за участю керівника апарату районної державної адміністрації Кімліченко Л.В. та завідувача юридичним сектором апарату районної державної адміністрації Стоянової Т.А. відбулося обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та проекту змін до Конституції України, в якому взяли участь працівники Саратського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби.

Виступаючі ознайомили присутніх з основними змінами до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та децентралізацію влади в Україні.

Детально зупинились на основних змінах які передбачають:

 - запровадження трьохрівневої системи адміністративно-територіального устрою України;

-розподіл повноважень між органами місцевого самоврядування за принципом субсидіарності і наділення саме громад максимально широким колом повноважень;

-ліквідацію державних адміністрацій і створення натомість державних представництв з контрольно-наглядовими і координаційними, а не виконавчими функціями.

Особливу увагу присутніх викликала стаття 133 проекту Конституції щодо принципу формування адміністративно-територільного устрою України.

В ході дискусії щодо змін до Конституції України, присутні внесли свої зауваження та пропозиції.