Проект змін до Конституції України щодо децентралізації влади обговорено в День місцевого самоврядування в Саратському районі

25 червня 2014 року пройшов День місцевого самоврядування на якому були присутні голова Саратської районної ради В.С. Чемерис, заступник голови Саратської райдержадміністрації О.І. Небога, керівник апарату Саратської райдержадміністрації Л.В. Кімліченко та голови сільських та селищної ради.

         Про обговорення внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) доповіла Стоянова Т.А. - завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації.  Тетяна Афанасіївна детально зупинилась на основних положеннях запропонованих змін до Основного закону, що стосуються децентралізації влади та посилення ролі місцевого самоврядування, що  на думку багатьох експертів дозволить не лише удосконалити систему влади в Україні, повнішою мірою реалізуваnb модель демократичної, правової держави, а й, що важливо, досягти  бажаного компромісу у суспільстві.

      Також  відповідно до порядку денного дня місцевого самоврядування  були   розглянуті  питання:

 - про додержання Закону України «Про питну воду» та вимог санітарного законодавства щодо надання населенню питної води гарантованої якості  доповідала Н.І. Волкова – начальник Саратського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби в Одеській області, головний державний санітарний лікар Саратського та Арцизського районів.

 - про  терміни надання платіжних доручень по захищеним та соціально-спрямованим видаткам місцевих бюджетів. Доповідач Л.Г. Кіреу – начальник управління державної казначейської служби України у Саратському районі Одеської області.