Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту тимчасово виконуючого обов’язки голови Саратської райдержадміністрації "Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Саратській райдержадміністрації Одеської області"

 Проект регуляторного акту підготовлений на підставі Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг».

Проект регуляторного акту розроблений державним адміністратором Саратської районної державної адміністрації.

 Мета даного регуляторний акту є забезпечення роботи центру надання адміністративних послуг при Саратській районній державній адміністрації Одеської області.  

         Проект регуляторного акту тимчасово виконуючого обов’язки голови Саратської  районної  державної адміністрації  «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Саратській районній державній адміністрації Одеської області» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Адміністративні послуги» на веб-сайті Саратської районної державної адміністрації в мережі Інтернет  (sarata-rda.odessa.gov.ua).

         Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та  аналізу його регуляторного впливу.

         Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

       1. Поштою за адресою: 68200,  вул. Леніна, 84, смт. Сарата, державний адміністратор Саратської районної державної адміністрації, ІV поверх,         каб. № 60 (Саратська районна державна адміністрація Одеської області);

    1.1.Факсом (048) 2-29-01;

           1.2.Електронною поштою за адресою: sarata_cnap@ukr.net

 

2. Поштою за адресою: 01011, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ (Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва);

    2.1. Факсом (044) 254-56-73;

    2.2. Електронною поштою за адресою: e-mail:inform@dkrp.gov.ua

 

Тимчасово виконуючий обов’язки голови

Саратської районної державної адміністрації                                  А.М. Узунов                                                

18.12.2014 р.