05.09.2019

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

5 вересня 2019 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини органу опіки та піклування Саратської районної державної адміністрації. У засіданні прийняли участь: заступник голови районної державної адміністрації, працівники структурних підрозділів  районної державної    адміністрації:  служби у  справах  дітей, управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, юридичного відділу, управління соціального захисту населення,  а також директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районний лікар-педіатр КЗ «Центральна районна лікарня».

 Згідно з порядком денним було розглянуто 8 питань, зокрема  звільнення від здійснення  обов’язків опікуна над малолітньою дитиною, про визначення місця проживання дітей, про припинення ведення супроводу Саратським РЦСССДМ, про взяття під соціальний супровід Саратським РЦСССДМ сімей які опинились у складних життєвих обставинах, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, аналіз стану дитячої безпритульності, бездоглядності та правопорушень серед дітей. Стан роботи щодо збереження життя та здоров’я дітей, профілактики нещасних випадків.

Питання порядку денного були колегіально розглянуті в рамках законодавства України, одноголосно прийняті відповідні рішення, які захищають права та відповідають інтересам дітей.