06.12.2018

З нагоди Дня Збройних Сил України в селищі Сарата вшанували пам'ять українських воїнів-захисників України

 6 грудня 2016 року з нагоди Дня Збройних Сил України в селищі Сарата вшанували пам'ять  земляків – військовослужбовців ЗСУ Дмитра Сирбу та Максима Кривиденка,  загиблих у зоні проведення  АТО. У заходах взяли участь батьки загиблих,  керівництво та працівники райдержадміністрації, районної та селищної рад, військовослужбовці, ветерани ЗСУ, представники громадськості, учнівська молодь.

Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Лобан А.А., голова районної ради Переправка Ю.П., військовий комісар Саратського райвійськкомату Скрипник І.О.

«Дмитро Сирбу, Геннадій Лиховид та Максим Кривиденко навічно залишились військовослужбовцями Збройних Сил України. Завдяки мужності наших хлопців та вірності військовому обов’язку  перед Батьківщиною  українська армія  зупинила навалу агресора і на сьогодні стала однією з найсильніших у Європі. Ми завжди  будемо приходити з квітами на це місце, бо пам'ять про захисників нашої держави ніколи не згасне», – відзначив  голова райдержадміністрації Лобан А.А.

 Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Дмитра Сирбу та Максима Кривиденка та поклали квіти до меморіальних дошок.

Учасники заходу  також вшанували подвиг українських військових, які захищали Батьківщину від фашистської навали та поклали квіти до Меморіалу  воїнів, загиблих у роки  Другої Світової війни.