13.06.2018

Юні патріоти Саратщини посіли третє місце в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 Сьогодні, 13 червня 2018 року, на території Білгод-Дністровської фортеці відбулася урочиста церемонія підбиття підсумків та нагородження переможців  ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Приємно відзначити, що команда Саратського району – рій «Чорноморці» Ярославської ЗОШ І-ІІІ ступенів  виявилась в колі переможців, посівши почесне ІІІ місце в обласних змаганнях  серед 34 команд.

Юних патріотів  щиро привітали голова райдержадміністрації Лобан А.А. та заступник голови  районної ради Небога О.І .

«Враховуючи, що минулого року наша команда була на 20-му місці,  здобуте сьогодні третє місце – є справжньою великою перемогою для нас. Дякую за те, що відстояли честь Саратського  району», - відзначив  Антон Лобан.

Керівники  району нагородили грамотами та подарунками всіх учасників рою; Олександра Клівця, Максима Косовського, Романа Підмогильного, Юрія Скалозуба, Андрія Ходоса, Дарію, Шевченко, Валерію Щітченко та педагогів-керівників рою  –  заступника директора з виховної роботи Ярославської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гутник Наталію Федорівну  і вчителя географії Клівець Віталія Григоровича.  Окрему подяку Лобан А.А. висловив вчителю історії Ходос Наталії Анатоліївні, завдяки її науці наша команда посіла перше місце  в  інтелектуальній грі-вікторині на знання історії.

Слова подяки від організаторів конкурсу, обласного та районного керівництва  звучали і на адресу Комісаренка Д.Т.-  директора КЗ «Саратський ДОЗ «Сонячний», на території якого пройшли окремі етапи  обласних змагань.

На завершення свята голова райдержадміністрації Лобан А.А. пообіцяв «Чорноморцям» з Ярославки у якості подарунка  цікаву поїздку до Одеського біопарку або до Дельфінарію. Юні переможці поки що визначаються з вибором.

Тож вітаємо юних «Чорномоців» з перемогою! Пишаємося і бажаємо нових успіхів і звершень!