09.09.2020

Вшанування третьої річниці з дня загибелі Максима Кривиденка

9 вересня 2020 року минає третя річниця з дня загибелі Кривиденко Максима Ігоровича, 1994 року народження, уродженця селища Сарата Одеської області. З цієї нагоди сьогодні керівництво Саратської районної державної адміністрації та Саратської районної ради вшанувало пам’ять  загиблого воїна поклавши квіти до меморіальної дошки та на його могилі.

Ще з шкільних років Максим мріяв стати військовим. У квітні 2014 року добровольцем пішов до Саратсько-Татарбунарського районного військкомату, 31 серпня того ж року був призваний за частковою мобілізацією, виконував завдання на території проведення антитерористичної операції на Сході України. Демобілізувався 6 квітня 2016 року, а у червні того ж року повернувся на військову службу за контрактом.

Старший солдат, стрілець-снайпер 2-ї роти 18-го окремого мотопіхотного батальйону «Одеса» 28-ї окремої механізованої бригади, в/ч А4210, смт Сарата.

Загинув 9 вересня 2017 року близько 22:00 внаслідок обстрілу з міномету калібру 82 мм позицій батальйону поблизу міста Красногорівка, — помер від осколкових поранень дорогою до лікарні.

Указом Президента України № 98/2018 від 6 квітня 2018 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Максим назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Кожен подвиг має завжди залишатися не лише в серцях рідних і близьких, а в серці кожного українця. 

Герої не вмирають!

Слава героям!