04.10.2019

Вчителів Саратщини привітали з професійним святом

Щорічно у першу неділю  жовтня в Україні  відзначається День працівників освіти, який в народі традиційно називають Днем вчителя.

       Напередодні професійного свята, 4 жовтня 2019 року,  в приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт.

         З теплими словами привітань до представників найгуманнішої в світі професії, ветеранів освітянської ниви звернулись голова Саратської районної ради Лобан А.А,  голова Саратської районної ради Переправка Ю.П., начальник  управління. освіти, сім’ї, молоді та спорту Саратської районної державної адміністрації Гайдук Н.О.

           У вітальному слові голова райдержадміністрації Лобан А.А.    зауважив, що, будучи  істориком за фахом, мав у  своєму житті педагогічну практику, тому розуміє наскільки  нелегка, але цікава праця вчителя. Адже, щоб  зацікавити дітей,  вчитель має  бути  достатньо професійним та  постійно вдосконалювати свої знання та вміння.

«Я з гордістю  можу  сказати, що всі ви - педагоги Саратщини є справжніми професіоналами своєї справи. І це демонструють  рейтинги  наших шкіл,  високі показники за результатами  ЗНО, олімпіад та  конкурсів Малої Академії наук, яких  досягають  ваші учні та випускники. Як голова районної державної адміністрації я зацікавлений, і ми все робимо для того,  щоб наші школи були найкращими,  відремонтованими та  мали  сучасну матеріально-технічну базу,  щоб наші діти та педагоги мали  комфортні умови  для навчання та роботи.  Я щиро бажаю  нашим вчителям  успіхів  і задоволення від вашої шляхетної праці, і щоб мали гідну заробітну плату»,  - відзначив голова райдержадміністрації Лобан А.А.

             Понад тридцять осіб – кращих із кращих  вчителів району – було нагороджено Почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації та  Одеської обласної ради, грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

         Саратський селищний голова А.Л. Негодяєв також привітав освітян з професійним святом і відзначив грамотами селищної ради та грошовими преміями групу вчителів Саратського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія.                                  

         Після офіційної частини присутні у залі поринули у чарівний світ мистецтва.  Працівників освіти своїми талантами порадували солісти районного будинку культури Ганна Желєва, Андрій Нейчев, дитяча вокальна група «Смайл» районного будинку культури, хореографічний колектив  та вихованка Саратської дитячої музичної школи Ганна Полторак, народний сімейний ансамбль «Сирбу-Плачинта» Новоселівського  СБК, вокальне тріо «Любисток» та солістка Іванна Саламаха  Плахтіївського СБК, вокальний дует Кулевчанського СБК.  

Глядачі щедрими оплесками дякували самодіяльним артистам за чудові виступи  та  надане естетичне задоволення.