14.09.2018

Укладено контракт з новопризначеним головним лікарем КЗ «Саратська ЦРЛ» Нагнойним Є.В.

 14 вересня 2018 року в актовому залі КЗ «Саратська центральна районна лікарня» голова райдержадміністрації Лобан А.А. уклав  контракт  з новопризначеним головний лікарем цього закладу  Нагнойним Є.В.

        У вступному слові голова РДА Лобан А.А. нагадав присутнім у залі  працівникам лікарні, про те, що  проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря  Саратської ЦРЛ – було  одним з  першочергових завдань райдержадміністрації і вимогою самого трудового колективу. Адже, близько двох років стратегічний  медичний заклад району не мав повноправного керівника.

  «Головний лікар –  не просто керівник,  це та людина, яка  буде визначати  вектор розвиту Саратської ЦРЛ на  декілька років. Сьогодні ми ведемо жорстку конкурентну боротьбу з іншими районними лікарями – за збереження відділень, ліжко-місць, за збереження самого трудового колективу. Поки що ця боротьба є достатньо успішною для нас. Я сподіваюсь, що з призначенням Нагнойного Є.В. ми не просто будемо успішно змагатись, а переможемо і  створимо сучасну конкурентну лікарню на теренах Бесарабії», - відзначив  Лобан А.А.

         Голова  райдержадміністрації  зауважив, що районною владою  та керівництвом Саратської ЦРЛ  вже проводиться наполеглива робота щодо залучення молодих фахівців (зокрема   лікарів–хірургів)  та створення належних умов для лікування пацієнтів: практично на кожній сесії районної ради розглядаються пропозиції райдержадміністрації про виділення коштів на придбання необхідного медичного обладнання та проведення ремонтів в Саратській ЦРЛ.

«Це дуже для нас  важлива робота. Тому що йдеться  не просто про збереження лікарні, а й про збереження району і тих людей , які тут мешкають», – додав Антон Лобан.

      Голова районної ради Переправка Ю.П. також привітав Нагнойного Є.В.  з призначенням та побажав колективу лікарні  успіхів в роботі,  розвитку і  нової якості надання медичних послуг населенню району. 

       Заступник голови райдержадміністрації та голова конкурсної комісії  Рузанкіна  В.В. ознайомила колектив лікарні з  розпорядженням голови РДА щодо  призначення Євгена Нагнойного головним лікарем КЗ «Саратська ЦРЛ», після чого головою РДА та головним лікарем було підписано трудовий контракт.

      В свою чергу  новопризначений головний лікар Саратської ЦРЛ Нагнойний Є.В.  подякував керівництву району та колегам за довіру, та висловив сподівання на  продуктивну співпрацю як з органами влади, так і всередині колективу.  Головний лікар  зазначив, що в світлі реформи медицини,  в питаннях збереження медичних закладів, їх фінансування визначальну роль будуть відгравати пацієнти.

«Враховуючи, принцип реформування медицини, коли  державні гроші ходять за пацієнтом», майбутнє лікарні буде залежати від того,  які взаємовідносини  з пацієнтом ви вибудуєте, чи будуть вони звертатися до нас за медичною допомогою, чи підуть до іншого закладу», –   підкреслив Євген Нагнойний.

         Наприкінці зустрічі заступник головного лікаря з медичної частини Волкова Н.І.  привітала Нагнойного Є.В.  від імені трудового колективу  та побажала терпіння та наснаги у нелегкій праці.