10.10.2018

Селекторна нарада ОДА з питань будівництва нових сучасних амбулаторій в Одеській області

9 жовтня  2018 року голова райдержадміністрації Лобан А.А взяв участь у селекторній нараді облдержадміністрації з головами РДА з питань, пов’язаних з будівництвом амбулаторій, яку  провів  в режимі відеоконференції  голова ОДА  Степанов М. В.

В нараді також взяли участь курівник аппарату райдержадміністрації Кімліченко Л. В.,  головний лікар  КЗ «Саратський РЦ ПСМД» Стогній О.П.   

У рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерство охорони здоров’я України працюють над створенням ефективних спроможних мереж сучасних закладів первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості. Так, у Одеській області планується розпочати будівництво 26 сучасних медамбулаторій.

 В ході наради Степанов М. В  провів моніторінг  робіт у данному напрямку. По багатьох проектах вже отримано документи щодо права власності на земельні ділянки, в  деяких районах оголошено тендери на будівництво, визначено генпідрядні організації. Водночас деякі райони  досі не оформили земельні ділянки для будівництва нових об’єктів та не затвердили проектну документацію для початку реалізації проектів. Часу обмаль! І посадовці  мають рухатися швидше в цих питаннях!» — наголосив Степанов М. В.

В  ході наради  було визначено завдання щодо підготовки необхідної документації по об’єктам будівництва  в  Одеській області,  початок  фінансування яких  можливий  вже цього року.   В  ході наради голова Саратської РДА Лобан А.А., зазначив що в нашому районі будівництво амбулаторії заплановано в с. Зоря. Зорянською  сільською радою вже ухвалено рішення про відведення земельної ділянки під будівництво. Проект землеустрою на наступному тижні буде поданий на затвердженя.

За результатами  селекторної наради голова Саратської РДА Лобан А.А. надав відповідальним особам доручення щодо  активізації роботи  з  реалізації зазначеного медичного проекту в Саратському районі.