10.09.2019

Селекторна нарада облдержадміністрації

       10 вересня  2019 року заступник голови РДА Рузанкіна В.В. разом з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремими керівниками територіальних структур, взяла участь у селекторній нараді облдержадміністрації з головами РДА.

В ході  селекторної наради були розглянуті  питання:

1. Про стан організаційно-практичної роботи територіальних підрозділів ГУНП із забезпечення стабільної криміногенної ситуації в дитячому середовищі, недопущення скоєння дітьми та відносно них кримінальних і адміністративних правопорушень. Результати проведених заходів.

2. Про оперативну ситуацію щодо виникнення пожеж та профілактичні заходи щодо попередження та недопущення виникнення пожеж у житловому секторі у 2019 році.

3. Про роботу служб у справах дітей в Одеській області з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, оперативний стан функціонування служб в розрізі адміністративно-територіальних одиниць області.

4. Робота центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, оперативний стан функціонування центрів соціальних служб у розрізі адміністративно-територіальних одиниць області.

5. Про забезпечення охорони дитинства та материнства, збереження здоров’я у закладах охорони здоров’я області, надання медичних послуг у розрізі адміністративно-територіальних одиниць області.

6. Стан профілактичної та виховної роботи у закладах освіти щодо попередження нещасних випадків та травмування дітей.

7. Профілактична робота щодо запобігання нещасних випадків серед дітей та виявлення дітей без супроводу дорослих.