09.07.2018

Селекторна нарада облдержадміністрації

Сьогодні, 9 липня  2018 року,  голова райдержадміністрації Лобан А.А взяв участь у селекторній нараді облдержадміністрації з головами РДА, яку  провела  в режимі відеоконференції  заступник голови ОДА  Шаталова С.М.   

В нараді також взяли участь відповідальні особи –  заступник голови райдержадміністрації  Рузанкіна В. В., керівник апарату райдержадміністрації Кімліченко Л.В., головний лікар КЗ «СРЦУМСПД» Стогній О. П., начальник Саратського районного сектору головного управління Держслужби надзвичайних ситуацій України в Одеській області Клімов А. І., завідувач сектору  з охорони здоррв’я  Граматик Р. В.,

На порядку денному були розглянуті питання щодо стану виконання заходів з попередження загибелі людей в місцях масового відпочинку на воді, а також про стан підписання декларацій з сімейними лікарями та укладання договорів з центрами первинної допомоги області з Національною службою охорони здоров’я України.    

За результатами наради голова Саратської РДА Лобан А.А. надав відповідальним особам доручення щодо виконання визначених обласною державною адміністрацією завдань.