09.01.2019

Селекторна нарада облдержадміністрації з питань готовності до погіршення погодних умов

9 cічня 2019 року заступник голови Саратської райдераждміністрації Рузанкіна В.В., керівник апарату РДА Кімліченко Л.В., керівники причетних підрозділів РДА та служб району  взяли  участь у селекторній нараді з головами райдержадміністрацій та керівниками ОТГ з питань готовності до погіршення погодних умов на території Одеської області. Нараду  провів  в режимі відеозв’язку голова Одеської обласної державної адміністрації  Степанов М.В.  

Як зазначалося в ході наради, за прогнозами синоптиків протягом  наступних кількох діб в Одеській області очікується погіршення погодних умов -  місцями опади у вигляді дощу та мокрого снігу, різкі зміни температури повітря, ожеледиця, посилення  вітру. 

В ході  наради було проаналізовано стан готовності  причетних до  попередження та ліквідації наслідків  надзвичайних ситуацій служб  регіону,  визначений алгоритм їх взаємодії.

Максим Степанов дав доручення головам РДА та головам ОТГ, за необхідності, організувати функціонування тимчасових пунктів відстою вантажівок та  стаціонарних пунктів обігріву. Їх можуть задіяти за необхідності або при температурі мінус 10 градусів по Цельсію та нижче. В  регіоні також сформовані оперативні бригади, які готові оперативно усувати аварійні ситуації з віключення електроенергії.

За результатами наради  кекрівництвом РДА проведено  оперативну нараду щодо координації дій з проведення заходів та мінімізації  можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій  на території Саратського району, визначено завдання  щодо взаємодії  та відповідальність кожної з задіяних служб району.