08.10.2019

Професійне свято юристів

8 жовтня 2019 року у великій залі Саратської районної ради відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня юриста. Цього дня вшановували людей потрібної і важливої професії – працівників юридичної сфери.

         Зі щирими вітальними словами до присутніх звернулись  голова Саратської районної державної адміністрації Лобан А.А. та голова Саратської районної ради Переправка Ю.П. Вони відзначили значний внесок працівників юридичної сфери у розбудову правової держави, захист законних прав і інтересів громадян, побажали всім нових успіхів у подальшій роботі в інтересах України та її народу.

         Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації кращі представники правничої професії району були нагороджені Почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації, оеської обласної ради, грамотами Саратської районної державної адміністрації та Саратської районної ради.

         З музичними привітаннями перед глядачами виступили вихованка Саратської ДМШ Ірина Самсоннікова, солісти Саратського районного будинку культури Олена Яценко та Андрій Нейчев, вокальний дует у складі Ганни Попової та Анастасії Пальжок Кулевчанського СБК.