30.07.2020

Про поточну епідемічну ситуацію в Саратському районі станом на 30 липня 2020 року

     Станом на 30 липня 2020 року в районі лабораторно підтверджено 92 випадки  хворих на  COVID-19, з них 56 жінок та 36 чоловіків. Серед хворих 7 медичних працівників та 15 дітей віком до 17 років.

     З урахуванням епідемічної ситуації в районі збільшилась  кількості підтверджених випадків захворюваності населення на COVID-19, зафіксовані таки показники за період з квітня місяця: с.Новоселівка – 48 осіб; смт.Сарата – 13 осіб; с.Меняйлівка -  12 осіб, с.Фуратівка – 6 осіб;  с.Зоря – 4 особи; с.Пшеничне – 3 особи;  с.Долинка – 1 особа,  с.Кулевча  - 1 особа; с. Надежда – 1 особа; с. Старосілля – 2 особи;  с. Плахтіївка – 1 особа.

     Високий показник захворюваності залишається в населених пунктах Новоселівка, Сарата, Міняйлівка.

     На даний час 32 особи  вилікувалось від коронавірусної хвороби.

       З метою недопущення    подальшого ускладнення епідемічної ситуації, вживання  необхідних дієвих заходів у випадку порушення санітарного законодавства, посилення контролю за виконанням карантинних заходів на території Саратського району, 30.07.2020 року було проведено виїзд  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації  до села Новоселівка, де реєструється високий показник захворюваності.

        

Комісія у складі: секретаря комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Р.Граматик, головного лікаря КП «Саратський  ЦПМСД» О.Стогній, начальника  Саратського РУ ГУ ДПСС  в Одеській області А.Швець, начальника Саратського РС ГУ ДСНС України в Одеській області А.Клімова, представників  Саратського  ВП Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області,  Новоселівського  сільського  голови А.Тетю, провели обстеження  щодо посилення контролю за виконанням карантинних заходів  на території с. Новоселівка та  дотриманням режиму самоізоляції осіб (контактні та хворі, які перебувають на амбулаторному лікуванні).