11.10.2018

Про підготовку об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до зими

11 жовтня 2018 року відбулося засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимових умовах 2018-2019 років під головуванням Директора Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності облдержадміністрації – заступника голови оперативного штабу Шалигайло А.І

             У режимі відео - зв’язку в засіданні взяли участь заступник голови Саратської райдержадміністрації Рузанкіна В.В., керівник апарату РДА Кімліченко Л.В., керівники структурних підрозділів РДА, керівники  причетних служб району та комунальних закладів.  

                           В ході засідання  розглянуті питання:

- про стан готовності об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

-  про результати  проведених заходів на об’єктах теплопостачання з початку підготовки до опалювального періоду 2018-2019 років.

- про стан готовності АТ «Одесаобленерго» до роботи у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути під час проходження опалювального сезону 2018-2019 років.