28.12.2019

Привітання голови Саратської районної державної адміністрації Антона Лобана з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні мешканці Саратського району!

        Від щирого серця вітаю вас з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим! 

      Щоразу ми з нетерпінням очікуємо на ці зимові свята,  наповнені  ароматом свіжої хвої, яскравими вогнями щедро вбраної красуні-ялинки, теплом родинного вогнища, радісними зустрічами з друзями, веселими колядками та щедрівками, сподіваннями на здійснення мрій та реалізацію життєвих планів і задумів.

        Рік, що минає, для аграрного Саратського району  був доволі  складним,  сповненим наполегливої праці та боротьби з посушливою стихією за врожай. Проте, незважаючи всі труднощі та випробування, нам вдалося утримати стабільну ситуацію та досягти позитивних результатів у багатьох сферах соціально-економічного розвитку  Саратщини.

       Тож сподіваємось, що новий  2020 рік, буде благодатним для України і  для нашого  району, багатим на значні здобутки і  приємні  події. Нехай рік, в який вступаємо, принесе в кожну домівку  мир і спокій,   добробут та  впевненість у завтрашньому дні.

      Від усієї душі зичу вам у новому  році міцного здоров’я, невичерпного щастя та оптимізму, успіху, та злагоди здійснення усіх задумів та заповітних бажань.

          Нехай ці чарівні свята пройдуть для вас у теплій радісні атмосфері, а священна Віфлеємська зоря освітить серця Божою благодаттю та любов’ю.

         Щасливого Нового року та Різдва!

 

Голова  Саратської районної державної адміністрації                                                         А.А. Лобан