11.09.2020

Особливості голосування на виборчій дільниці та за місцем перебування.

Ви маєте право голосувати за місцем перебування (вдома, в лікарні в межах свого територіального виборчого округу і т.п.), якщо:

  • Ви постійно не здатні самостійно пересуватися (ПНСП) і в Державному реєстрі виборців є відповідна відмітка (ПНСП);
  • Ви тимчасово не здатні самостійно пересуватися через стан здоров’я і маєте підтверджуючу медичну довідку.

1)    Якщо Ви не маєте відмітки ПНСП і плануєте голосувати на дільниці, приходьте з паспортом чи тимчасовим посвідченням громадянина України на свою виборчу дільницю 25 жовтня з 8:00 до 20:00

2)    Якщо Ви маєте відмітку ПНСП, але хочете проголосувати на дільниці, до 12:00 24 жовтня 2020 року подайте до дільничної виборчої комісії особисто, поштою або через інших осіб заяву про бажання проголосувати на дільниці;

3)    Якщо Ви маєте відмітку ПНСП і плануєте голосувати за місцем перебування, у день голосування необхідно чекати членів виборчої комісії вдома. Не пізніше ніж за 10 днів до дня голосування Вам має прийти іменне запрошення з повідомленням, що Вам буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

4)    Якщо у Вас немає відмітки ПНСП, але Ви не можете прийти на виборчу дільницю у зв’язку з інвалідністю , за віком чи станом здоров’я, подайте до дільничної виборчої комісії поштою або через інших осіб заяву з проханням забезпечити голосування за місцем перебування та довідку медичної установи про стан здоров’я не пізніше 20:00 23 жовтня 2020 року. 

Якщо у Вас є медичні документи, які підтверджують постійну нездатність пересуватися самостійно, але в Державному реєстрі виборців відсутня відмітка ПНСП, зверніться до органу ведення Державного реєстру виборців для зміни Ваших персональних даних з копією цих документів. Подайте заяву в електронному або паперовому вигляді не пізніше 20 жовтня 2020 року.

Якщо іменне запрошення про час і місце голосування не прийшло, зверніться до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців не пізніше 20 жовтня 2020 року.

Рекомендуємо заздалегідь перевірити включення Вас до списку виборців і коректність Ваших персональних даних у Державному реєстрі виборців на сайті www.drv.gov.ua