06.09.2019

Обласна спартакіада державних службовців

      04 вересня 2019 року в смт. Овідіопіль в Палаці спорту ім. В.І. Дукова відбулась обласна спартакіада серед державних службовців. В ній прийняло участь  20 збірних команд районів Одеської області.

     Після урочистої частини змагань відбулися жеребкування з фут залу, волейболу та настільного тенісу, а шахи і шашки проводили по швейцарській системі.

      Команда від Саратського району очолювали державні службовці району, а саме:

   - у програмі з Футзалу – заступник керівника апарату – начальник відділу управління персоналом апарату Саратської РДА – Боу В.Я., головний спеціаліст юридичного відділу Саратської РДА – Бузган О.В., завідувач сектору з автоматизації та програмованого забезпечення управління соціальної захисту населення Саратської РДА – Желєв І.С., головний спеціаліст сектору архітектури та містобудування Саратської РДА –       Балик Д.А., начальник відділу агропромислового розвитку та екології управління агропромислового та економічного розвитку Саратської РДА – Колода В.О., начальник відділу у Саратському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області – Праведний І.В.;

   - у настільному тенісі – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності УДКСУ у Саратському районі – Грозова Т.М., головний спеціаліст сектору архітектури та містобудування Саратської РДА –           Балик Д.А.;

   - у шахах – головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату Саратської РДА – Праведна А.М.;

   - у шашках – начальник відділу ведення державного реєстру виборців Саратської РДА – Бондаренко Н.О.

   Не приймали участь у змаганнях з волейболу. І таким чином за результатами змагань наша команда виборола 13 загальнокомандне місце. Сподіваємось що наступного року ми покажемо кращий результат.

   Велика подяка державним службовцям за участь у змаганнях та голові Саратської РДА –  Лобану А.А. за підтримку.