02.01.2020

Новорічне відлуння дитячих сердець!

         Новий рік - період чудес, радості, щастя та очікування чогось казкового та неймовірного. Коли наші діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Ось і до нашого Комунального закладу «Саратський районний Будинок дитячої творчості» завітала чарівна Новорічна казка зі Святим Миколаєм, Снігуронькою, казковими героями, подарунками та з  яскраво-казковою красунею-ялинкою.

      Святкування Нового року у стінах позашкільного закладу проходили у 2 зміни. Це гуртки: «Початкове технічне моделювання» і «Натхнення» -  керівник Яковлєва Г.В., «Чарівна голка» -  керівник Бойштян К. С., вокальний гурток «Позитив» - керівник Мелованова О.О.

      Першими показали свою майстерність вихованці гуртка «ПТМ». На відкритому занятті, присвяченому Дню св. Миколая Ганна Василівна разом з вихованцями та їх батьками, з великою цікавістю та захопленням  виготовляли  Янгола  та прикраси на ялинку.

       Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали вихованці гуртків «Чарівна голка», «Позитив» та «Натхнення». Подивитись на казкове дійство та  помилуватися своїми дітками прийшли батьки та  гості. В залі майоріли різнокольорові прикраси, все світилося вогниками, а зелена красуня, яку щорічно дітям презентує голова Саратської селищної ради Нєгодяєв А.Л.,  нагадувала всім, що Новий Рік вже на порозі. Дитячі щирі посмішки, очі з вогниками і метушливі рухи створювали атмосферу запального новорічного свята.

     Відомі казкові персонажі – Мальвіна, Баба-Яга, Котигорошко,Чахлик, Змій Горинич,     Злодій,    Міньйон,   Білосніжка,    Карабас –Барабас,           Попелюшка, Сніжинки     та багато інших персонажів подарували море позитивних емоцій, гарного настрою, пісень та сучасних танців. Батьки та діти з задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання та вручення солодких подарунків, які презентували дітям Крикунова О.І. (магазин «Дежурный»), Лобан А.А.  - голова Саратської РДА,  ГО   «Центр  розвитку  Бессарабії»   (голова правління Куртєв В.В.).

     Усі святкові новорічні заходи, проведені у нашому позашкільному закладі, подарували море позитиву, дитячих усмішок та гарний новорічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

Мелованова О.О.

методист КЗ «Саратський районний БДТ»