11.10.2018

Нарада з питань призову на військову службу

      10 жовтня 2018 року голова райдержадміністрації Лобан А.А. провів нараду  з питань забезпечення осіннього призову 2018 року. В нараді взяли участь заступник голови РДА, голова  районної призовної комісії Рузанкіна В.В.,  військовий комісар  Саратського райвійськкомату Срипник І.О., сільські голови, начальники військово-облікових столів сільських рад.

       В ході наради   обговорювалися питання взаємодії районної державної адміністрації, райвійськкомату, органів місцевого самоврядування , правоохоронних органів щодо забезпечення виконання планових показників з призову на строкову службу до лав Збройних Сил України.

        В ході наради голова РДА Лобан А.А.  рекомендував сільським головам проаналізувати мобілізаційний  резерв,  та спільно з райвійськкоматом, фахівцями правоохоронних органів  вжити дієвих заходів щодо забезпечення виконання  ЗУ «Про військову службу в Україні», в тому числі  застосовуючи заходи притягнення до адміністративної та кримінальної  відповідальності за  ухиляння від військового обов’язку.

  Також в ході наради сільських голів було поінформовано з питань встановлення  та сплати орендної плати за користування землями лісового фонду.