12.06.2018

На засіданнях обласної та районної комісій з питань ТЕБ та НС…

11 червня 2018 року голова райдержадміністрації  Лобан А.А. та члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій   взяли участь  в режимі відеоконференції  у засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС, яке  провів голова Одеської  облдержадміністрації Степанов М.В.

 В ході засідання розглянуті питання  протипожежної безпеки та забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення. Зокрема серед інших розглянуто питання про утворення та фінансування місцевих пожежних команд.

 Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив активізувати роботу щодо створення місцевих пожежних команд на території 7 районів та 14 ОТГ.

«Вчергове підкреслюю, кожен керівник ОТГ чи РДА несе за виконання відповідного розпорядження особисту відповідальність. Відтак, прошу прискорити процес створення необхідної кількості команд задля захисту та безпеки населення», – підкреслив голова ОДА Максим Степанов.

Наразі в регіоні функціонують 62 місцеві пожежні команди. Таким чином, додатково необхідно утворити ще півсотні підрозділів, аби забезпечити належний рівень пожежної безпеки. Відповідне доручення голова Одеської обласної державної адміністрації Степанов  М.В. надавав ще на початку лютого 2018 року під час зборів керівного складу цивільного захисту.

Як відзначив голова райдержадміністрації Лобан А.А., на сьогодні в  Саратському районі  місцеву пожежну команду  створено в с. Кулевча. Також в с. Зоря проводиться набір пожежників до місцевої пожежної команди, яка  виконуватиме завдання з пожежної безпеки на території  трьох населених пунктів – Зорі,  Михайлівки та Долинки.  Для  потреб майбутньої пожежної команди в  рамках   «Районної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Саратського району на 2018-2021 роки»  в 2018 році було передано автомобіль та бокс.

Після закінчення відозв’язку  голова РДА Лобан А.А. окреме  засідання районної комісії  з питань ТЕБ та НС, в ході якого віизначено комплекс заходів з питань пожежної безпеки та цивільного захисту населення на території Саратського району. Зокрема в  рамках розгляду питання про стан  протипожежного захисту  об’єктів літнього відпочинку  було проаналізовано результатами  перевірки  КЗ «Саратський ДОЗ «Сонячний»  щодо виконання вимог  пожежної безпеки.   На разі  виявлені в ході квітневої  перевірки недоліки закладом  усунуто.