06.06.2019

Голова райдержадміністрації Лобан А.А. привітав колектив газети «Час. Люди. Події» з професійним святом

6 червня 2019 року голова райдержадміністрації  Лобан А.А. привітав колектив редакції районної газети «Час. Люди. Події» з професійним святом – Днем журналіста України.

Голова РДА подякував усім членам колективу за професіоналізм та неупередженість у висвітленні  важливих подій  Саратщини. При цьому Лобан А.А. відзначив, що газета  «Час. Люди. Події» як єдиний  друкований засіб масової інформації, значною мірою впливає на формування громадської думки  серед мешканців Саратського району.

 «Не в кожної люди є інтернет, чи  навіть телевізор, особливо коли йдеться про людей поважного віку. Для таких громадян ви залишаєтесь головним джерелом інформації про події в Україні та в нашому районі.  Взагалі,  ми всі з задоволенням читаємо,  любимо і поважаємо вашу газету.  Тож бажаю вам  і надалі залишатися чесними та цікавими для  своїх читачів», - додав голова РДА.  

       З нагоди професійного свята   Лобан А.А. відзначив грамотами райдержадміністрації журналістів газети –  редактора Корінь Аллу Дмитрівну  та відповідального секретаря  Гладченко Ірину Григорівну, а членів колективу – подарунками .