11.09.2018

Фестиваль молодіжного сучасного мистецтва «Відчуй Схід»

З 8 по 9 вересня в Урзуфі Мангушського району Донецької області на березі Азовського моря відбувся перший відкритий фестиваль молодіжного сучасного мистецтва «Відчуй Схід».

Неймовірну атмосферу свята створили фестиваль “Арттор”, джазовий фестиваль,  вирій вуличного  танцю “Street dance”.  Фестиваль вина вразив гостей  своїм різноманіттям смаків та букетом ароматів східної частини України. А підживив музичний простір драйвів рок-fest, в якому взяв участь і наш народний вокально-інструментальний ансамбль «Сармати» Саратського районного будинку культури. Поїздка відбулася завдяки матеріальній підтримці Саратської районної державної адміністрації.

Наш гурт виступив з новою музичною програмою та приємно здивували учасників фестивалю творами так званого «Бессарабського року», в яких органічно переплелись національні українські, болгарські та молдавські мотиви.

За участь у фестивалі «Сармати» були нагороджені Дипломом і отримали запрошення від представника Львівської обласної державної адміністрації відвідати з концертом місто Лева.