19.01.2021

До уваги землекористувачів Саратського району.

Згідно з розпорядженням начальника Управління фітосанітарної безпеки Непомящої І.П. та на виконання постанови КМУ від 18.09.1995 р №746 «Про затвердження  Порядку одержання допуску(посвідчення) на право роботи пов’язаної  з транспортуванням, застосуванням, зберіганням та торгівлею пестицидами та  агрохімікатами та наказу Мінсільгосппроду України від 27.05.1996 р. № 158 «Про затвердження Програми навчання працівників, робота  яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт по транспортуванню, зберіганню, застосуванню, торгівлі пестицидами і агрохімікатами»,  наказу ГУ  Держпродспоживслужби в Одеській області від  16.08.2016 року №146 «Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами» .

Особи задіяні на роботах пов’язаних з пестицидами та  агрохімікатами  допускаються до роботи при наявності медичної книжки з відсутністю протипоказань за станом здоров’я та допуску (посвідчення).

Для отримання допуску (посвідчення)  на право проведення робіт з пестицидами та агрохімікатами підприємствам  необхідно надати заяву  (форма додається) з наступними документами:

-Медична  книжка   (додаток 3) особи що працює з пестицидами з відповідним висновком про відсутність протипоказань за станом здоров’я .

- копія свідоцтва про реєстрацію підприємства.

Заява надається у двох примірниках (оригінал) для реєстрації  за адресою:м.Одеса,

вул.7-аПересипська,6  Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області  Тел.048716-13-01.(Новою поштою з кур’єрською доставкою).

Навчання проводиться кожного другого та четвертого вівторка місяця.

Видача посвідчень кожної другої  та четвертої середи.

Видача дозвільних документів  БЕЗКОШТОВНА по мірі надходження заяв!

Тел..0970484767

 

 Державний   фітосанітарний       інспектор         Т.В.Йожиця