06.02.2019

До уваги виборців Саратського району

           Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Саратської райдержадміністрації повідомляє:

            На 31 березня 2019 року призначено чергові вибори Президента України.

            З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації. Нагадуємо, що у відповідності до Закону України “Про вибори Президента України” внесення змін можливе лише до 24 березня.

            Особливо це стосується виборців:

-        які досягли 18-річного віку та будуть голосувати вперше;

-        колишніх військовослужбовців строкової служби;

-        громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

-        громадян, які прибули із-за кордону і знялись з обліку в МЗС або на останніх виборах голосували за кордоном;

-        громадян, які під час останніх виборів виявили неточності у списках виборців щодо своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

 

            Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Саратського району можуть за адресою: Саратська районна державна адміністрація, вул.Крістіана Вернера, 84, каб.52 

            При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України.

            Прийом громадян здійснюється щоденно з 08.00 год. до 17.00 год. Обідня перерва: 13.00 год. - 14.00 год. 

            Телефон відділу 2-32-16.

             Також повідомляємо, що перевірити свої персональні дані та своє включення у реєстр громадяни можуть самостійно за допомогою мережі Інтернет. Для цього необхідно зайти на офіційну інтернет-сторінку Державного реєстру виборців за посиланням www.drv.gov.ua, відкрити вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит. Через певний час, на свою електронну скриньку, ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців. Заповнювати дані у запиті потрібно виключно українською мовою, у іншому разі буде отримана інформація про відсутність у Реєстрі.

            На виборах Президента України діє процедура тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси для осіб, які у день виборів будуть знаходитись не за місцем реєстрації. Для цього потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців з паспортом, документом, який підтверджує необхідність зміни місця голосування. Особи, зареєстроване місце проживання яких відноситься до АР Крим, Донецької та Луганської областей до заяви додають тільки копію паспорта. Змінити місце голосування можливо до 25 березня включно!

 

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Саратської райдержадміністрації    Н.О.Бондаренко