12.09.2017

Cаратщина провела в останню путь Максима Кривиденка

Сьогодні, 12 вересня, Саратщина провела в останню путь свого сина –героя Максима Кривиденка, старшого содата, стрільця-снайпера 2-ї роти 18-го батальйону 28-ї окремої механізованої бригади.

 Попрощатися з Максимом прийшли рідні, друзі, товариші по службі, військовослужбовці, волонтери, представники органів влади, мешканці Саратщини та інших районів області.

     За уточненою інформацією  та свідченнями очевидців,  Максим загинув 9 вересня близько 22-ї години в районі селища Красногорівка Мар'їнського району Донецької області внаслідок осколкових поранень під час мінометного обстрілу 82-мм мінами наших позицій. Разом з Максимом  отримав поранення і його побратим, але рани Максима виявились надто важкими, він помер дорогою до лікарні.

      У  пам’яті жителів Саратщини Максим  був, є і лишатиметься назавжди справжнім Героєм України. Як написав на своїй сторінці у мережі ФБ волонтер Ян Осока, «він Герой не тому що загинув, він Герой, тому що він так жив». Максим мріяв про краще майбутнє для свої держави, і боровся за це не словом, а справою – на київському Майдані, зазнаючи катувань у застінках ФСБ РФ у окупованому Криму, захищаючи незалежність та сувернітет України у лавах Збройних Сил на Донбасі.

У Максима Кривиденка  залишились батьки, брат, три сестри (одна є його двійнятком) та кохана дівчина.

      Герої не вмирають! Ми завжди пам’ятатимемо тебе, Максиме! Нехай земля буде пухом! Слава  нашим полеглиглим землякам – Максиму Кривиденку, Дмитрові Сирбу, Геннадію Лиховиду та всім  загиблим  захисникам  України! Слава Україні!