14.05.2019

«Барви натхнення»

   Щорічно, в кінці навчального року в КЗ «Саратський районний БДТ» підводяться підсумки районного  етапу Всеукраїнських виставок-конкурсів науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» та декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Мета конкурсів - підведення підсумків діяльності гуртків, творчих об’єднань  в позашкільних та загальноосвітніх закладах освіти за період навчального року, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, пропаганда та популяризація мистецтва, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини.

   На підсумкову виставку було представлено 248 робіт: 43 – з образотворчого мистецтва, 202 – декоративно - ужиткового мистецтва, 3 – фотомистецтва.

   За підсумками роботи журі, 21 роботу відправлено для подальшої участі в м. Одеса до Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання. Всі інші нагороджено гротами управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Саратської РДА за різними номінаціями.

   Краса, яку творять «золоті», юні  дитячі руки  - це справжні витвори мистецтва, які змушують ритмічніше стукати серце, адже кожна робота – це окрема сторінка життя творця. Юним обдаруванням бажаємо подальших перемог, креативних ідей та творчого натхнення.

Мелованова О.О.,

методист КЗ «Саратський районний БДТ»