12.08.2019

Апаратна нарада райдержадміністрації

   12 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Лобан А.А. провів апаратну нараду, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Рузанкіна В.В., керівники структурних підрозділів РДА, територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  комунальних закладів та установ району.

          На початку нараду  голова райдержадміністрації  нагадав, що вчора, 11 серпня, в Україні відзначалося   професійне свято – День будівельника.  Лобан А.А.   в урочистій обстановці  вручив  грамоти  представникам цієї важливої професії – ветеранам праці: Атанасову Василю Павловичу, Георгієву Івану Іллічу, Кривому Володимиру Григоровичу, Парпалаку Іларіону  Костянтиновичу, Тищенку  Олександру Івановичу, а також  працівникам ТОВ ВЛ «Фаворит» –  виконавцю робіт Бойку Сергію Олександровичу та головному інженеру  Хасанову Анатолію Сафаровичу.  Антон Анатолійович відзначив важливість праці  будівничих у створенні та для подальшого розвитку сучасної інфраструктури Саратщини та побажав усім будівельникам району  плідної праці, здоров’я та наснаги.

            В ході наради було заслухано звіти  голови  Розівської сільської ради Отян Л.Г.  та голови Сергіївської  сільської ради  Тимохіної Л.Т. про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку села Розівка та села Сергіївка.  Сільські голови  детально поінформували з  важливих  питань життєдіяльності   очолюваних ними громад  та з питань роботи зі зверненнями громадян. За результатами доповідей  голова РДА позитивно оцінив роботу сільських  голів  з виконання делегованих повноважень  та окреслив  напрями  подальшої співпраці  районної та місцевої влади щодо  розвитку сіл Розівка та Сергіївка.

       Про стан криміногенної ситуації на території Саратського району за минулий тиждень поінформував начальник сектору реагування патрульної поліції №3 Саратського  відділення поліції Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП в Одеській області Подуст Д.М.  Так за минулий тиждень районним відділенням поліції зареєстровано 70 заяв та повідомлень, з яких  5 – внесено до єдиного державного реєстру досудових розслідувань, складено 75 протоколів про адміністративні порушення.

В ході наради також  протокольно розглянуто питання  про   стан  висвітлення діяльності органів виконавчої влади в засобах масової інформації у  ІІ кварталі 2019 року.

      За результатами апаратної наради голова райдержадміністрації Лобан А.А. надав окремі доручення та визначив робочі завдання на поточний тиждень, зокрема щодо підготовки до  відзначення Дня Незалежності України в Саратському районі.