10.06.2019

Апаратна нарада райдержадміністрації

     10 червня  2019 року відбулася чергова апаратна нарада райдержадміністрації  за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  комунальних закладів та установ району. Нараду провела керівник апарату РДА Кімліченко Л.В.

  В ході  було заслухано Звіт голови Петропавлівської сільської ради Чернової О.М. про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку села Петропавлівка та з питань роботи зі зверненнями громадян.  Керівник громади зупинилась на питаннях виконання бюджету, розвитку благоустрою села, соціальної та культурної сфери.

    Про стан готовності сільськогосподарських підприємств Саратського району до збирання ранніх зернових колосових та зернобобових культур врожаю 2019 року доповіла начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації  Кодрян  Ж.М. Як відзначила доповідач засушливі умови восени 2018 року та у весняний період 2019 року негативно вплинули на стан посівів озимих культур.

    У зв’язку з великою зрідженістю озимих культур, яка пов'язана  з несприятливими погодними умовами, згідно актів списання, списано озимого ячменю на загальній площі 1016 га в слідуючих господарствах: ТОВ «Райлянка» - 504 га, ПСП «Ексім-Агро» - 309 га, СВК «Південний» - 100 га, ФГ «ВТВ 2006» - 100 га та СВК «Рассвет» - 3 га, озимого ріпаку списано на площі 137,5 га в наступних господарствах району: СВК «Рассвет» - 74 га, ПСП «Ексім-Агро» - 48,5 га та СВК «Петропавлівський» - 15 га, озимої пшениці списано на площі 79 га: ТОВ «Успенівське» - 57 га та  ФГ «ВТВ 2006» - 22 га.

    В зернозбиральних роботах прийме участь 106 власних зернозбиральних комбайнів.  

Враховуючи високе навантаження на комбайн та стан машино-тракторного парку, необідним є залучення додаткової кількості зернозбиральної техніки з інших регіонів України, де збиральні роботи розпочнуться значно пізніше. Розрахунки показують, що для того щоб вкластися в оптимальні технологічні терміни жнив, необхідно залучити 85 комбайнів з інших регіонів України.

    Зернозбиральні роботи в районі плануються завершити при сприятливих погодних умовах за 10-14 днів. 

    Сільгосппідприємства району залучили 5,1 млн. грн. банківських кредитів. Кредитні кошти направлені на придбання матеріальних ресурсів, необхідних для своєчасного проведення посівних та збиральних робіт.

     Про підготовку та проведення відпочинку та оздоровлення учнів ЗНЗ району у 2019 році поінформувала завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Куртова Є.П.

З початком нового фінансового року розпочалася інтенсивна підготовка до оздоровчого періоду 2019 року дитячого оздоровчого табору «Сонячний».

В ДОЗ «Сонячний» плануються охопити в поточному році оздоровленням та відпочинком за бюджетні кошти 335 дітей пільгового контингенту.

-  На організацію оздоровлення дітей заплановано – 2425,9 тис. грн., з них:  з районного бюджету - 926,0 тис. грн., кошти сільських та селищних рад – 199,9 тис. грн., залучених коштів – 1300,0 тис. грн.  Особлива увага приділена оздоровленню дітей пільгових категорій.

Станом на 17.05.2019 року оздоровлено 23 дітей, із них:

  • В «Український дитячий центр «Молода гвардія»» (м. Одеса) - 1 дитина пільгових категорій.
  • В ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця - 22 дітей пільгових категорій.

У загальноосвітніх навчальних закладах в літній період за відсутністю фінансування не заплановано роботу пришкільних таборів.

За кошти обласного бюджету планується оздоровити не менше 70-ти дітей.

Всього планується оздоровити 905 дітей, що становить 19,5% від їх загальної кількості (4703 учнів).

  Також в ході апаратної нарди про стан криміногенної ситуації на території Саратського району за минулий тиждень поінформував начальник сектору реагування патрульної поліції №3 Саратського  відділення поліції Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП в Одеській області Подуст Д.М. Так за минулий тиждень районним відділенням поліції зареєстровано 103 заяви та повідомлення, 11  з яких   -  кримінального характеру, 40 – адміністративних порушень.