07.10.2019

Апаратна нарада райдержадміністрації

   7 жовтня 2019 року голова районної державної адміністрації Лобан А.А. провів апаратну нараду, в якій взяли участь голова районної ради  Переправка Ю.П., заступник голови райдержадміністрації  Рузанкіна В.В., керівник апарату райдержадміністрації Кімліченко Л.В., керівники структурних підрозділів РДА, територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  комунальних закладів та установ району.

      В ході наради про надання населенню району житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива  та на оплату житлово-комунальних послуг на 2019 рік доповіла начальник управління соціального захисту населення РДА Голубчик Т.І.

            Станом на 04.10.2019р. спеціалістами відділу грошових виплат і компенсацій прийнято 1768 заяв на призначення житлової субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива. Для призначення субсидії надаються запити  до  комунальних установ, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду  України  щодо отримання інформації про доходи  осіб  та сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Станом на 01.10.2019р. опрацьовано 1748 заяв, субсидія призначена 1388 заявникам на загальну суму 3855,93 тис. грн. та виплачена в повному обсязі. Відмовлено в призначенні субсидії 358 заявникам, причинами відмови в призначенні субсидії є:

-         перевищення доходів;

-         відсутність доходів, які враховуються під час призначення житлової субсидії;

-         несплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

-         середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

       За результатами доповіді голова РДА Лобан А.А. надав доручення  щодо широкого інформування населення щодо  умов та порядку  призначення житлових субсидій.

   Учасники наради заслухали Звіт директора комунального закладу «Саратська районна бібліотека»  Тимошенко І.Д. про роботу закладу за 9 місяців 2019 року. 

Керівник закладу докладно доповіла про основні показники роботи,  стан матеріально-технічної бази, фінансово-господарську діяльність та з основних напрямків інформаційно-просвітницької, методичної, соціологічної та дослідницької роботи,  реалізацію соціальних ініціатив та проектів.

За результатами доповіді голова РДА Лобан А.А. відзначив, що Саратська районна бібліотека –  є потужним осередком культури, що  забезпечує інформаційні, освітні, культурні та інші потреби  усіх верств населення та окреслив завдання щодо розвитку мережі сільських бібліотек. Також голова РДА  надав доручення щодо проведення  в бібліотечних та освітніх закладах району просвітницьких заходів з відзначення  6 грудня 2019 року  100-річчя початку  Першого Зимового походу Армії УНР. 

 Про хід виконання Законів України «Про адміністративні послуги»,  «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» поінформувала начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Драгостя Н.П.

    З початку 2019 року за станом на 01.10.2019р. в районний Центр надання адміністративних послуг  від суб’єктів господарювання як юридичних так і фізичних осіб на отримання послуг надійшло 6024 звернень, надано відповідей 6001 од. з перехідним залишком по строкам виконання, в роботі 23 заяви. Із загальний кількості звернень, кількість звернень з земельних питань складає 1635 од. (27,1%), задоволено 1618 звернення, відмовлено – 13. Звернення по реєстрації нерухомого майна складають 62,5% (3766 од), задоволено 3760 звернень, відмовлено 27, реєстрації та внесення змін до установчих документів громадських формувань, підприємців, вклейка фото складають 10,4%. (у т. ч. заяві від суб’єктів підприємницької діяльності фізичних осіб- підприємців 616 звернень, задоволені 616.

         На оформлення документів дозвільного характеру до Центру надійшли 18 заяв,  з них дозвіл на виконання будівельних робіт – 1,  дозволу на спецводокористування – 3, повідомлення на початок будівельних робіт - 8, декларація про готовність до експлуатації об’єкта – 2, декларація про відходи -1, видача експлуатаційного дозволу операторам ринку, що проводять діяльність,   пов’язану   з зберіганням   харчових   продуктів – 1,   видача будівельного паспорту -1, обстеження приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт».  Всі заяві своєчасно направлені до виконавчих органів. Видано результатів по 17 заявам.

Для заявників для проведення платежів за послуги в приміщені ЦНАПу з травня 2018р. працює РОS – термінал «ПРИВАТБАНКу». З початку року 2019р.через термінал пройшло 649 платежів на загальну суму 75,1 грн., у т. ч. в вересні 7,1 т.грн. (57 платежів).  Адміністратори відділу заявникам надають консультації щодо користування РОS- терміналом.

  За результатами доповіді голова РДА Лобан А.А. надав окремі доручення щодо вирішення організаційних питань роботи відділу надання адмінпослуг.

      Про стан криміногенної ситуації на території Саратського району за минулий тиждень поінформував т.в.о. заступника начальника сектору превенції  Саратського відділення поліції  Долгорук  О.О. Так за минулий тиждень районним відділенням поліції зареєстровано 70 заяв та повідомлень, 15   з яких   внесено до ЄРДР, складено 44 адмінпротоколи.

        З  найбільш резонансних правопорушень відзначено події 5 жовтня, коли під час  матчу  ФК «Балкани» - ФК «Чорноморець» вболівальники одеської команди влаштували заворушення з  підривом вибухових пакетів і зірвали гру. За даним фактом порушено справи, встановлено  особи правопорушників, які є мешканцями м.Одеси, справи готуються до розгляду у суді. Голова РДА в цілому позитивно оцінив дії співробітників поліції, які під час інциденту блокували  дії правопорушників та не допустили, аби хтось з  вболівальників постраждав.  

  Також в ході наради розглянуто питання про стан організації роботи зі зверненнями громадян та ведення діловодства у відділі культури районної державної адміністрації.

                   За результатами апаратної наради голова райдержадміністрації Лобан А.А. надав окремі доручення та визначив робочі завдання на поточний тиждень.