10.09.2018

Апаратна нарада райдержадміністрації

10 вересня 2018 року голова райдержадміністрації Лобан А.А. провів чергову апаратну нараду з керівниками  структурних підрозділів РДА, територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  комунальних закладів та установ району.

 В ході апаратної наради  про стан виконання доходної та видаткової частин зведеного бюджету за 8 місяців 2018 року доповіла  начальник фінансового управління РДА Лускало О.М. Зокрема доповідач відзначила, що власних доходів загального фонду до зведеного бюджету за звітній період надійшло 112322,1 тис. грн., що становить 121,4 відсотка до плану звітного періоду у сумі 92542,8 тис. грн. Додатково отримано 19779,3 тис. грн. Разом з тим, аналізуючи виконання  місцевих бюджетів, голова РДА відзначив той негативний факт, що в окремих сільських радах та в Саратській селищній раді не виконуються  планові показники бюджету. Свої роз’яснення з цього приводу надав Саратський селищний голова Негодяєв А.Л.  За підсумками розгляду питання голова РДА Лобан А.А. доручив  сільським радам та розпорядникам коштів активізувати роботу з виконання  як  доходної так і видаткової частин бюджету та поінформувати про виконану роботу на спеціальній нараді з даного питання нараді, яка буде скликана найближчим часом.

 Про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей закладів освіти Саратського району влітку 2018 року поінформувала начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА  Гайдук Н.О. За інформацією профільного управління,  протягом оздоровчого періоду  відпочинком та оздоровленням було охоплено 905 дітей. Зокрема,в пришкільному таборі Мирнопільської ЗОШ І-ІІІ ст. за рахунок залучених коштів від базового сільськогосподарського підприємства оздоровлено 30 дітей, в  ДОЗ «Сонячний» було оздоровлено 574 дитини ( з них 209 дітей з числа пільгового контингенту),  в «Українському  дитячому центрі «Молода гвардія»» (м. Одеса) - 17 дітей, в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця) -  53 дитини з числа пільгових категорій, в ДОЗ «Сонячний берег» (курорт Сергіївка) - 9. Протягом поточного навчального року оздоровлено в дитячому санаторії «Мала Долина» - 86 дітей. Також за рахунок СК «Балкани» 15 дітей, вихованці з вільної боротьби мали можливість два тижні відпочивати та здійснювати тренування у таборі «Чемпіон», в Сумській області та 10 дівчат волейбольної команди клубу відпочивали в  м. Затока.

 На організацію оздоровлення дітей було заплановано – 2519,7 тис. грн., з них:  з районного бюджету - 701.0 тис. грн., кошти селищної та сільських рад – 501,1 тис. грн., позабюджетних коштів  – 1317,6тис. грн.

   Про стан організації роботи зі зверненнями громадян та ведення діловодства в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації в ході апаратної наради доповіла директор центру Златова Р.Г. За підсумками 8 місяців 2018 року до Саратського територіального центру на особистий прийом до директора територіального центру  звернулось  35  громадян району за  різними видами допомоги. До відділень територіального центру звернулись  72 чол. з них 69 чол. з приводу надання довідок  (про надання соціальних послуг фізичними особами) та 3 чол. за наданням на прокат інвалідних візків.

   За результатами апаратної  наради Лобан А.А також звернув увагу  на необхідність активізації роботи з укладанням декларацій з сімейними лікарями в районі та надав доручення з цього приводу відповідальним фахівцям.