12.06.2018

1030 років з часу Хрещення Київської Русі відзначатиметься цьогоріч 28 липня на державному рівні

З нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України та  враховуючи важливість прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід'ємної частини європейської цивілізації, визначення ролі хрещення Київської Русі – України для української державності, збереження і розвитку національної культурної та історичної спадщини, розпорядженням Саратської районної державної адміністрації  «Про відзначення в Саратському районі 1030-річчя хрещення Київської Русі-України у 2018 році»  від 24.04.2018 року  № 183/А-2018  затверджено План заходів з відзначення в Саратському районі  1030-річчя хрещення Київської Русі – України на 2018 рік. 

 

УКРАЇНА

 

САРАТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

24.04.2018                                                                                          183/А-2018

 

Про відзначення в Саратському районі 1030-річчя хрещення Київської Русі – України у 2018 році

 

Керуючись ст.ст. 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Указу Президента України від 08.08.2017 року №214/2017 «Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України», п. 4 Плану заходів з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 року №800-р, розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 06.04.2018 року №337/А-2018 «Про затвердження Плану заходів з відзначення в Одеській області 1030-річчя хрещення Київської Русі – України на 2018 рік»:

1. Затвердити План заходів з відзначення в Саратському районі 1030-річчя хрещення Київської Русі – України на 2018 рік (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, причетним до розпорядження, щопівроку до 1 липня та 2 січня інформувати відділ культури районної державної адміністрації про виконання зазначених заходів.

3. Відділу культури Саратської районної державної адміністрації узагальнити надані матеріали та до 5липня та 5 січня інформувати управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                         А.А. Лобан

 

 

 

 


 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

24.04.2018  № 183/А-2018

 

 

План заходів

з відзначення в Саратському районі 1030-річчя хрещення Київської Русі – України на 2018 рік

 

1. Організувати та провести в бібліотеках, клубних закладах, музеях району інформаційно-просвітницькі та мистецькі заходи, присвячені 1030-річчю хрещення Київської Русі – України: книжкові та тематичні виставки, «круглі столи», віртуальні виставки-подорожі, читання, бесіди, літературні вечори, кінематографічні покази, виставки образотворчого мистецтва, тощо.

 

Протягом року

Відділ культури районної державної адміністрації

 

2. Провести інформаційно-просвітницькі виховні заходи, зокрема, тематичні уроки, диспути,  «круглі столи», конференції, виховні години, тощо для учнівської  молоді закладів освіти району.

 

Протягом року

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

3. Організувати та провести у закладах освіти району інформаційні, виховні заходи з висвітлення історичних сторінок нівелювання родоплемінних  культурно-релігійних особливостей та впровадження єдиного для держави «морального кодексу» – християнського віровчення – витоків духовної спадщини українського народу.

 

Протягом року

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

4. Організувати та провести у закладах освіти району семінари, зустрічі за «круглим столом», тематичні книжкові виставки та інші просвітницькі заходи, присвячені відродженню національної пам’яті, висвітленню витоків духовної спадщини українського народу, 1030-річчю хрещення Київської Русі – України.

 

Протягом року

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

5. Сприяти залученню учнівської молоді закладів освіти району до масових тематичних заходів у зв’язку з відзначенням 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.

 

Протягом року

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

6. Сприяти участі громадських організацій району у заходах з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.

 

Протягом року

Сектор комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

 

7. Забезпечити висвітлення засобами масової інформації заходів з підготовки та відзначення в Саратському районі 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.

 

Протягом року

Сектор комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

 

 

 

Керівник апарату районної  державної адміністрації                                             Л.В. Кімліченко